ADVENTURE BOUTIQUE

Jesteśmy butikową agencją wyprawową, zajmującą się kompleksową realizacją powierzonego przez klienta zadania. Butikowa, bo każdy może dobrać miejsce, czas i atrakcje według własnych upudobań. Ten alternatywny sposób podróżowania szczególnie odpowiada małym grupom znajomych znajomych. Wszystkie działania są dopasowane do oczekiwań Klienta – „szyte na miarę”, a osoby współpracujące przy danym projekcie indywidualnie do niego dobierane. Zawsze zapraszamy do projektu pasjonatów, prawdziwych znawców regionu, który zwiedzamy. 

Zamieszczone na stronie programy, to tylko niektóre z naszych propozycji - realizujemy je najczęściej w 3 wariantach:  
- zaplanujemy Twoją podróż, a ty ją zrealizacujesz według planu, wskazanych przez nas atrakcji i polecanych knajpek
- zaplanujemy Twoją podróż i zarezerwujemy dla ciebie kluczowe punkty programu (noclegi, wejściówki, bilety wstępów)
- zaplanujemy Twoją podróż i zaopiekujemy się Tobą w jej trakcie (obsługa 360) 

plansza informacyjna PFR poziom

 

DUSZA HONG KONGU

      PROGRAM  ZAPISY

Hong Kong otoczony jest wodą, a woda ma szczególne znaczenie dla jego mieszkańców. Woda jest bowiem kluczowym elementem spośród pięciu głównych żywiołów, które wspólnie tworzą pełną harmonię. W lokalnym potocznym języku, woda oznacza również "pieniądze", a Hong Kong jest znany z możliwości ich zarabiania i wydawania. Znany jest też z Portu Victoria, położonego między wyspą Hong Kong i Półwyspem Kowloon - nierozerwalnie związanych z wodą. Dlatego jeden z ciekawszych sposobów na jego poznanie prowadzi właśnie przez szlaki wodne.

Abyście mogli poznać jak najlepiej duszę Hong Kongu, zabierzemy was na wyprawę promem do Portu Victoria - będzie to wspaniały, cały dzień na morzu. Do tego nietypowy teambuilding - budowanie zamków z piasku na plaży i krótki rejs statkiem do tradycyjnej wioski rybackiej. Wszystko to okraszone smakami kuchni chińskiej.

Program zawsze zostaje dopasowany do indywidualnych potrzeb i życzeń grupy.

dObraz3

Dzień 1
Spotkanie na lotnisku i transfer do hotelu. Wieczorem kolacja powitalna przy Porcie Victorii, gdzie  po raz pierwszy zobaczymy przepiękne nocne widoki na okolicę.

Dzień 2
HONG KONG – Port
Zaczynamy od samego rana, przejeżdżamy do świątyni Man Mo – wspaniałego, zapierającego dech w piersiach zabytku. Jest to nie tylko miejsce kultu, ale także miejsce do spotkań towarzyskich i pełni ono funkcje sądu do rozstrzygania sporów wśród miejscowych Chińczyków. Dalej czeka nas przejazd do stacji Peak Tram, a później do Victoria Peak – to piękny punkt widokowy na Port Victorii. Po obiedzie przenosimy się do Central District, byłego Victoria City aby wsiąść do słynnego Star Ferry. Star Ferry to jeden z najbardziej znanych środków transportu turystycznego w Hongkongu, który funkcjonuje pomiędzy Hong Kongiem i Półwyspem Kowloon już od ponad 100 lat. Będziemy napawać się spektakularnym widokiem na obie strony Portu Victorii. Czas na relaksujacy spacer wzdłuż promenady na nabrzeżu przed obiadem w lokalnej restauracji.

A kiedy po kolacji noc jest jeszcze młoda możemy dodać przystanek w fascynujacym Temple Street Market, jest to ciekawy bazar przy ulicy, na którym można kupić dosłownie wszystko.

Dzień 3
HONG KONG – CHIŃSKIE DZIEDZICTWO
Odwiedzimy wioskę rybacką, gdzie możemy zobaczyć rybaków nadal mieszkających w domach na palach nad wodą. Przyjrzymy się łodziom rybackim i owocom morza na rynku - to sceny, które były codziennością w Hongkongu około 100 lat temu. Czeka nas tego dnia również krótki rejs wzdłuż rzeki do ujścia Rzeki Perłowej. Jeśli pogoda będzie dopisywać tak jak humory, zobaczymy wesołe różowe delfiny, jeden z zagrożonych wyginięciem gatunków, skaczące w górę i w dół, aby powitać nas w ich stronach. Czas na obiad składający się z najświeższych owoców morza w lokalnej restauracji. Po obiedzie przejazd do magicznej miejscowości Ngong Ping, gdzie znajduje się Klasztor Po Lin i Big Buddha. Będziemy świadkami starej i tradycyjnej demonstracji przygotowywania i spożywania chińskiej herbaty.

Po całym dniu atrakcji powrót do miasta wprost z kolacji w lokalnej restauracji.

nlkBez tytułu1

Dzień 4
Spędź z nami dzień na morzu. Zbiórka na łodzi i płyniemy ku południowej stronie Hong Kongu. Będziesz cieszyć się morską bryzą i podziwiać piękną linię wybrzeża i plaż na wyspie Hong Kong. Przesiadka na łódź w Stanley, gdzie zjemy pyszny obiad. Po obiedzie zwiedzanie Stanley, uroczego nadmorskiego kurortu z historycznym Domem Murray i pięknym rynkiem.
Do miasta wracamy na kolację już w godzinach popołudniowych, by znów móc cieszyć się pięknymi widokami.

Kontynuuj piękną noc na przystanku w Lan Kwai Fong, słynnej gastronomicznej i rozrywkowej dzielnicy znanej z setek barów i klubów - idealne na drinka po kolacji. To właśnie tu zobaczysz jak bawią się młodzi ludzie mieszkajacy w Hoing Kongu na co dzień.

Dzień 5
Teambuilding – zamki z piasku
Plaża, szum fal to lubi każdy. Dodajmy zatem coś ekstra, spotykamy się tam z członkami zespołu, by zacząć budowę zamków z piasku. Poczuj się znów jak dziecko, ale z dozą współzawodnictwa. Zespół, który zbuduje zamki największe i najsilniejsze wygra!
Po zabawie zapraszamy na lunch w lokalnej restauracji i powrót do miasta w godzinach popołudniowych.
Czas wolny to idealny moment na zakupy przed kolacją pożegnalną.

Obraz1js

Dzień 6
Nasza wodna przygoda, niestety dobiega końca. Na szczęście wspomnienia zostają na długo. Transfer z hotelu na lotnisko, lot międzynarodowy z powrotem do Polski.

ZAPISY

Prosimy o kontakt pod podanym mailem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.