ADVENTURE BOUTIQUE

Jesteśmy butikową agencją wyprawową, zajmującą się kompleksową realizacją powierzonego przez klienta zadania. Butikowa, bo każdy może dobrać miejsce, czas i atrakcje według własnych upudobań. Ten alternatywny sposób podróżowania szczególnie odpowiada małym grupom znajomych znajomych. Wszystkie działania są dopasowane do oczekiwań Klienta – „szyte na miarę”, a osoby współpracujące przy danym projekcie indywidualnie do niego dobierane. Zawsze zapraszamy do projektu pasjonatów, prawdziwych znawców regionu, który zwiedzamy. 

Zamieszczone na stronie programy, to tylko niektóre z naszych propozycji - realizujemy je najczęściej w 3 wariantach:  
- zaplanujemy Twoją podróż, a ty ją zrealizacujesz według planu, wskazanych przez nas atrakcji i polecanych knajpek
- zaplanujemy Twoją podróż i zarezerwujemy dla ciebie kluczowe punkty programu (noclegi, wejściówki, bilety wstępów)
- zaplanujemy Twoją podróż i zaopiekujemy się Tobą w jej trakcie (obsługa 360) 

plansza informacyjna PFR poziom

tufyudoitpljg 
TANGO VS SAMBA

      PROGRAM  CENA  ZAPISY

Gorące rytmy, pulsująca krew w żyłach, kontrasty przeplatające się ze sobą każdego dnia, na każdym kroku. Miasta, które nigdy nie śpią i dzieła natury nietknięte działalnością człowieka. To wszystko poznacie i zobaczycie podczas najlepszych 15 dni waszego życia – Argentyna, Urugwaj i Brazylia zapraszają!

doitpljgBez tytułuhjpkspyj

PROGRAM

Dzień 1
Spotkanie na Lotnisku Chopina w Warszawie w hali odlotów, przekazanie bordingów (odprawa dzień wcześniej). Przelot do Buenos Aires przez jeden z portów lotniczych w Europie. Przylot do Buenos Aires i prywatny transfer do hotelu na Copacabana.

Dzień 2
Buenos Aires – Paryż Ameryki
W towarzystwie przewodnika odwiedzimy najbardziej fascynujące miejsca w mieście. Zaczniemy od magicznego La Boca, gdzie narodziło się tango. Ta portowa dzielnica założona przez włoskich emigrantów, słynie także ze stadionu La Bombonera - drużyny Boca Juniors, w której swoją karierę rozwijał legendarny Diego Maradona. Przejedziemy przez najstarszą część miasta – Palermo, kierując się do zabytkowego centrum miasta. Tam odwiedzimy Katedrę oraz Pałac Prezydencki, z którego przemawiała wielokrotnie piękna Evita. Następnie zobaczymy Plac Majowy - centralne miejsce wydarzeń politycznych kraju oraz przespacerujemy się popularnym deptakiem La Florida!

hjpkpyjgkolufopljg

Dzień 3
Z gaucho na pampie!
Dzień rozpoczynamy przejazdem poza Buenos Aires - do jednej z miejscowych haciend. Spróbujemy tam pysznych argentyńskich pierożków tzw. Espanandas oraz zobaczymy gauchos w akcji przy zaganianiu bydła i podczas popularnej zabawy sortija. Sami, by wczuć się w klimat, przejedziemy się konno lub bryczką. Niewątpliwą atrakcją dla oczu, uszu i duszy będzie taneczne show odbywające się podczas obiadu, gdzie skosztujemy tradycyjnego argentyńskiego asado.

kljgklljg

Dzień 4
Tour de…. Buenos Aires!
Tego dnia proponujemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem trochę inaczej niż zwykle, bo na rowerach! Wtopimy się w przestrzeń miejską i spędzimy czas tak jak lokalni mieszkańcy – na świeżym powietrzu i aktywnie! Połączymy przyjemne z pożytecznym. Przejedziemy przez Micorcentro i portowe doki kierując się do niezwykłego miasta duchów - Cmentarza Recoletta, na którym pochowana jest m.in. Evita Peron. Stąd tylko krok do sąsiedniej dzielnicy Palermo, nazywanej często argentyńskim Soho, ze względu na zamieszkującą ją bohemę, artystów, znajdujących się tam setek knajpek, restauracji i galerii na każdym kroku. Przez Palermo pojedziemy w kierunku pięknych parków miejskich, a stamtąd powrót wzdłuż reprezentacyjnej Av. Liberatador.

pikgdpljgktolufudoitpljgkolpljg

Dzień 5
Kolonialny Urugwaj!
Czeka nas rejs statkiem z Buenos Aires do Colonia del Sacramento po zatoce La Plata. Colonia to bardzo urokliwe miasteczko z duszą i przepiękną kolonialną architekturą. Wymarzone miejsce na odetchnięcie od wielkomiejskiego szaleństwa Buenos Aires. Niespieszny spacer po urokliwych ulicach starego miasta przepełnionych historią i niezwykłym, niepowtarzalnym klimatem. Architektura nosi ślady burzliwej historii tego miejsca, które było pod kontrolą Hiszpanii, Portugali i Brazylii. Możliwość wynajęcia skuterów i przejazd po okolicy. Powrót statkiem do Buenos Aires.

Fakultatywnie - Tango Show
Zapraszamy na Tango Show połączone z uroczystą kolacją w charakterystycznym dla Buenos lokalu działającym od lat 20. Podczas uroczystej kolacji obejrzymy historię tanga opowiedzianą tańcem i muzyką. Po pokazie dla chętnych możliwość kontynuowania nocy w jednym z miejscowych barów lub klubów.

Dzień 6
Czas wolny i przejazd na lotnisko. Wylot do Puerto Iguazu w Argentynie.

kolljgoitpljgkolufoipljg

Dzień 7
Czeka nas wspaniały dzień - zwiedzanie najpiękniejszych wodospadów świata. Wodospady Iguazu wpisane są na Światową Listę UNESCO, a od 2012 r. na listę 7 Nowych Cudów Natury. Odbędziemy spacer trasą Parku Narodowego Iguazu (w sumie ok. 5km). Podejdziemy pod największy wodospad - Gardziel Diabła. Aby zobaczyć ich piękno z wielu perspektyw przejazd pociągiem i powrót pontonem.

Dzień 8
Dziś czeka nas zwiedzanie wodospadów po stronie brazylijskiej. Po tej stronie ścieżka prowadzi do balkonu naprzeciw Gardzieli Diabła. Oprócz tego największego wodospadu zobaczymy także 14 innych, spadających z imponujących 107 metrów. A ponad nami unosić się będzie 30 metrowa chmura pary wodnej!

ufyudoitpljgfyudoitpljgfudoitpljg

Fakultatywnie - Macacu Safari
Czyli rejs łodzią pontonową wśród wodospadów. Świetna zabawa i emocje dla każdego oraz duuużo wody! … oraz przelot helikopterem nad wodospadami. Tego dnia możemy także odwiedzić Park Ptaków, gdzie poznamy imponującą różnorodność fauny tego regionu.

Fakultatywnie - Zwiedzanie Elektrowni i Latin Show
Jedna z największych elektrowni wodnych na świecie. Wejście na teren elektrowni wodnej. Spacer po halach w środku zapory.
Kolacja i Latin Show - w formie bufetu z wyborem 15 gatunków pieczonych mięs, potraw brazylijskich. Podczas kolacji 2 godzinne show taneczne ukazujące piękno tańca Ameryki Południowej.

Dzień 9
Transfer na lotnisko. Po drodze zatrzymamy się w największym sklepie z pamiątkami w Brazylii. Można tu kupić m.in. markowe wyroby lokalne, kawę, odzież, biżuterię, alkohole oraz wiele innych produktów Made in Brazil.
Przelot do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu przy Copacabana.

hjyjopljgudoitpljg

Dzień 10
Śniadanie w hotelu. Następnie rozpoczynamy fascynujące Rio city tour. Zaczynamy od największej atrakcji Rio - wjazdu na wzgórze Corcovado, obejrzenia pomnika Chrystusa oraz przepięknej panoramy miasta. Na górę wjedziemy kolejką linową. Będziemy przejeżdżać przez las tropikalny Parku Tijuca. Podczas drogi odwiedzą nas muzycy grający sambę! Pozostały czas możemy przeznaczyć na zwiedzanie najpiękniejszych plaż. Następnie odwiedzimy porywające centrum miasta oraz katedrę Św. Sebastiana przypominającą azteckie budowle.

Dzień 11
Transfer busem do Paraty. Zakwaterowanie w ekskluzywnym i klimatycznym butiku w centrum starego miasta lub pensjonacie. Pieszy dystans do wszelkich atrakcji i restauracji. Wieczorem spacer po starówce.

Dzień 12
Paraty najlepiej prezentuje się od strony morza. Dlatego zapraszamy na kilkugodzinny rejs statkiem, podczas którego będziecie mogli podziwiać nie tylko piękno historycznej zabudowy, ale także wspaniałe plaże, zatoki oraz dziką przyrodę regionu. Lunch na statku (tradycyjne przekąski, świeże owoce morza kupione od rybaków, pieczone mięso oraz napoje w tym pyszne soki owocowe).

hjpksupyjpikpljg

Dzień 13
Po śniadaniu przejazd jeepami 4x4 po okolicach Paraty. Przeprawa przez tropikalny las do wodospadów ukrytych głęboko w leśnej gęstwinie. Po drodze będziemy mijać piękne plaże. Dojazd do wodospadów i czas na kąpiel oraz … zjeżdżanie z wielkiej śliskiej skały!

Dzień 14
Śniadanie w hotelu i transfer do Rio. Wjazd kolejką linową na Głowę Cukru – jeden z symboli Rio. Podczas przejazdu kolejką będziemy podziwiać panoramę Rio de Janeiro i Zatoki Guanabara. Możliwość wykupienia lotu helikopterem nad miastem. Następnie zwiedzimy słynny stadion Maracanã, a po nim miejsce, gdzie odbywa się największa parada karnawałowa na świecie – Sambodrom.
W tym pięknym miejscu niestety żegnamy się już z Ameryką Południową.
Wieczorem wylot do Europy.

yjpljgotpljg

Dzień 15
Przelot do Warszawy.

Jest to przykładowy plan podróży. Może on być dowolnie modyfikowany. Wyjazd jest zawsze dopasowywany do indywidualnych potrzeb i życzeń grupy.

CENA

Minimalna liczba osób w grupie - 4.
Cena za osobę ok. 2 700 $

Cena obejmuje:
- koszt biletów lotniczych wewnętrznych,
- zakwaterowanie ze śniadaniem w pokojach 2 os. w hotelach ****,
- wszystkie transfery, wycieczki z biletami wstępu, atrakcje oraz opiekę przewodników zgodnie z programem,
- ubezpieczenie podróżne (KL do 30000eur, NNW do 4000eur, bagaż 400eur, OC do 50000eur),
- koszty przygotowania i koordynacji.

Bilety lotnicze wewnętrzne
Bilety wewnętrzne w Brazylii:
26.12.2015 Buenos Aires – Puerto Iguazu (bezpośredni)
29.12.2015 Foz do Iguazu – Rio de Janeiro (bezpośredni)

Bilety wewnętrzne nie zostały zarezerwowane i ich cena może ulec zmianie w zależności od dostępności i kursu walut. Termin orientacyjny przyjęty, że wylot jest w dn. 21.12.2015.

Cena nie obejmuje
-kosztów biletów lotniczych międzynarodowych,
-wyżywienia tj. obiadów i kolacji,
- atrakcji fakultatywnych,
-innych świadczeń nie ujętych w programie (dodatkowych),
-zwyczajowo przyjętych napiwków.

ZAPISY

Prosimy o kontakt pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub numerem telefonu

+48503150921