ADVENTURE BOUTIQUE

Jesteśmy butikową agencją wyprawową, zajmującą się kompleksową realizacją powierzonego przez klienta zadania. Butikowa, bo każdy może dobrać miejsce, czas i atrakcje według własnych upudobań. Ten alternatywny sposób podróżowania szczególnie odpowiada małym grupom znajomych znajomych. Wszystkie działania są dopasowane do oczekiwań Klienta – „szyte na miarę”, a osoby współpracujące przy danym projekcie indywidualnie do niego dobierane. Zawsze zapraszamy do projektu pasjonatów, prawdziwych znawców regionu, który zwiedzamy. 

Zamieszczone na stronie programy, to tylko niektóre z naszych propozycji - realizujemy je najczęściej w 3 wariantach:  
- zaplanujemy Twoją podróż, a ty ją zrealizacujesz według planu, wskazanych przez nas atrakcji i polecanych knajpek
- zaplanujemy Twoją podróż i zarezerwujemy dla ciebie kluczowe punkty programu (noclegi, wejściówki, bilety wstępów)
- zaplanujemy Twoją podróż i zaopiekujemy się Tobą w jej trakcie (obsługa 360) 

plansza informacyjna PFR poziom

 ejkyhthdtsiudkłu

BRAZYLIA DLA ZAKOCHANYCH

      PROGRAM  ZAPISY

PROGRAM

Romantycznie, zmysłowo, ekscytująco, czyli Brazylia dla zakochanych
Zza każdego rogu ulicy słychać muzykę, czuć przygodę i powiew historii. Przeżyjcie wspaniałą podróż zarówno po wielkomiejskiej dżungli Rio oraz zapolujcie na kajmany w prawdziwej dżungli!

Bez jktytułuejkyqhwh6d4ts0iu

Dzień 1
Spotkanie na Lotnisku Chopina w Warszawie w hali odlotów, przekazanie bordingów (odprawa dzień wcześniej). Przelot do Lizbony. Transfer do hotelu.

Dzień 2
Romantyczna Lizbona - city tour z przewodnikiem.
Położenie Lizbony na siedmiu wzgórzach sprawia, że rozciągają się z nich piękne widoki na różne części miasta. Lizbończycy są naturalni, nie spieszą się, lubią przesiadywać w barach i kawiarniach. Prawie przez cały rok słońce mocno oświetla Lizbonę sto, z tego powodu nazywana jest białym miastem. Na jego urok składają się liczne tarasy widokowe, niezwykle wąskie uliczki, domy ozdabiane kafelkami azulejos, niezliczone kawiarnie, a przede wszystkim rzeka Tag. Alfama, Belém, Baixa-Chiado i Oriente to główne "turystyczne" dzielnice Lizbony.
Wieczorem możliwość zorganizowania kolacji z muzyką fado.

Dzień 3
Transfer na lotnisko.
Przelot do Manaus. Odpoczynek po podróży. Hotel malowniczo położony nad Amazonką. W obiekcie znajduje się basen, niedaleko miejska plaża.

Bez jktythdtsiutdkłuBez jktythdutkłuBez jktytukłu

Dzień 4
Manaus city tour oraz rejs poza miasto
Kolonialna starówka, port, bazar miejski oraz nowy stadion piłkarski. Odwiedzimy operę w Manaus, która jest wierną kopią mediolańskiej La Scalli. Następnie rejs poza miasto, aby zobaczyć jedno z niewielu tak świetnie zachowanych miejsc, gdzie uprawiało się kauczuk. To tu można obejrzeć jak wyglądało życie codzienne mieszkających tu niegdyś ludzi.

Dzień 5
Transfer do Leśnej Eco Osady w środku selwy
Przejazd busem oraz łodziami (ok. 100 km w głąb lasu). Opcjonalnie także przelot samolotem do osady (30min).
Przepłyniemy przez słynne Miejsce Spotkania Wód, w którym 2 rzeki płyną obok siebie nie łącząc się. Rejs canoe po okolicy. Polowanie na kajmany. Nocny rejs łodzią z przewodnikiem w poszukiwaniu drapieżników. Zobaczycie z pewnością kajmana w ich naturalnym środowisku. Ponadto tapiry, węże oraz ptaki.

ejkyhtwhdhtsiudkłuez jkythdtsiudkłuejkyhthdhtsiudkłu

Dzień 6
Trekking po selwie z przewodnikiem
Wędkowanie i łowienie piranii. Opowieści o życiu, zwierzętach i legendach w Amazonii.

Dzień 7
Piknik w selwie. Spotkanie z mieszkańcami Amazonii. Wizyta w miejscowej wiosce. Możliwość zobaczenia z bliska jak żyje się w Amazonii.

Dzień 8
Powrót do Manaus. Po drodze odwiedzimy miejsce, w którym można zobaczyć jednego z dwóch żyjących na świecie gatunków delfina słodkowodnego.
Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny.
Wieczorem, jeśli tego dnia będzie taka możliwość, proponujemy wyjście na koncert do Teatru Miejskiego, który jest wierną kopią mediolańskiej La Scalli (bilety płatne oddzielnie). Po teatrze kolacja w lokalnej restauracji rybnej na rynku.

ejkqyqhtwhdhtsiudkłuejkyqhtwhdhtsiudkłu

Dzień 9
Przelot do miejscowości Natal (1 przesiadka).
Natal, czyli Boże Narodzenie, to stolica brazylijskiego stanu Rio Grande do Norte w północno-wschodnim rogu kontynentu. Znajdziemy tam słońce, morze, piasek i bryzę - cztery żywioły w idealnych proporcjach i najlepszej jakości.

Dzień 10-13
Relaks we dwoje na piaszczystych plażach Natal
Podczas pobytu będą Państwo mieli możliwość skorzystania z kilku opcji wycieczek podczas których wynajętymi samochodami przemierzymy piaszczyste rubieże regionu odwiedzając najpiękniejsze plaże, jeziora i najlepsze restauracje. Dodatkowo możliwość zorganizowania wypraw na ryby, nurkowania lub wypraw konnych.

jkythdtsiudkłuBez tytułu

Dzień 14
Wykwaterowanie z hotelu i przelot bezpośredni do Rio de Janeiro. Transfer z lotniska.

Dzień 15
Rio Cudowne Miasto - city tour
Rozpoczniemy od przystanku na zakupy na słynnym Targu Hipisowskim przy plaży Ipanema. Targ odbywa się w każdą niedzielę i można tu dostać wyjątkowe ręczne wyroby lokalnych artystów. Następnie wjazd na wzgórze Corcovado i obejrzenie pomnika Chrystusa Odkupiciela oraz przepięknej panoramy Rio. Na górę wjedziemy kolejką linową. Będziemy przejeżdżać przez las tropikalny Parku Tijuca. Podczas drogi odwiedzą nas muzycy grający sambę! Pozostały czas możemy przeznaczyć na zwiedzanie najpiękniejszych plaż.

ejkyqhtwhdhtsidkłuejkyqhtwh6d4ts0iuejkyqhtwhdohtsidkłu

Dzień 16
Symbole Rio oraz Centrum – city tour
Zwiedzanie historycznego centrum miasta oraz wjazd kolejką linową na Głowę Cukru – jeden z symboli Rio. Podczas przejazdu kolejką będziemy podziwiać panoramę Rio de Janeiro i Zatoki Guanabara.
Możliwość wykupienia lotu helikopterem nad miastem. Następnie zwiedzimy słynny stadion Maracanã, a po nim miejsce, gdzie odbywa się największa parada karnawałowa na świecie – Sambodrom.
W Rio niestety żegnamy się już z piękną Brazylią.

Dzień 17
Transfer do Rio de Janeiro na lotnisko.
Przelot do Warszawy z przesiadką na jednym z europejskich lotnisk.

ZAPISY

Prosimy o kontakt pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub numerem telefonu

+48503150921