ADVENTURE BOUTIQUE

Jesteśmy butikową agencją wyprawową, zajmującą się kompleksową realizacją powierzonego przez klienta zadania. Butikowa, bo każdy może dobrać miejsce, czas i atrakcje według własnych upudobań. Ten alternatywny sposób podróżowania szczególnie odpowiada małym grupom znajomych znajomych. Wszystkie działania są dopasowane do oczekiwań Klienta – „szyte na miarę”, a osoby współpracujące przy danym projekcie indywidualnie do niego dobierane. Zawsze zapraszamy do projektu pasjonatów, prawdziwych znawców regionu, który zwiedzamy. 

Zamieszczone na stronie programy, to tylko niektóre z naszych propozycji - realizujemy je najczęściej w 3 wariantach:  
- zaplanujemy Twoją podróż, a ty ją zrealizacujesz według planu, wskazanych przez nas atrakcji i polecanych knajpek
- zaplanujemy Twoją podróż i zarezerwujemy dla ciebie kluczowe punkty programu (noclegi, wejściówki, bilety wstępów)
- zaplanujemy Twoją podróż i zaopiekujemy się Tobą w jej trakcie (obsługa 360) 

plansza informacyjna PFR poziom

 

KATALONIA JAKIEJ NIE ZNASZ

      PROGRAM  ZAPISY

W trakcie odkrywania z nami Katalonii uciekniemy od turystyki supermarketowej spod znaku Costa Brava.
Doskonałym punktem wyjścia będzie butikowe i czarujące finezją swoich stuletnich fasad Sitges, mekka dla miłośników sztuki, filmu i ... Bacardi. Popularne nawet wsród samych mieszkańców Barcelony, jej dalekie przedmieście oferuje spokój od zgiełku wielkiej metropolii. Rękodzieło i odzież w wydaniu autorskim otwiera portfele nie tylko paniom.

WP 20151029 18 10 39 ProWP 20151029 18 15 55 Pro20151010 103904

PROGRAM
Dla usportowionych mamy rowery, golf i wszelakie sporty wodne a seagway zabierze na małe safari którego celem jest świątynia buddyjska usytuowana w samym sercu parku narodowego Garraf; tam czeka nas zwiedzanie tego romantycznego budynku z XIX w. lub sesja medytacyjna.
Bryza śródziemnomorska dociera do wzgórz krainy Penedes słynącej z produkcji wina musującego Cava - owoce dwustuletniej pracy enologów i farmerów spod znaku Torres poddawane są notorycznej degustacji przez fanów tego trunku w towarzystwie lokalnych wędlin i serów.

20151010 095944image1image4

Tarragona swą sławę zawdzięcza stołecznej pozycji za czasów cezarów kiedy to była centrum politycznym prowincji Hispania a jej zwiedzanie poprzedzi wizytę w winiarni.
Barcelony nikomu nie trzeba reklamować chociaż i tutaj mamy coś specjalnego do zaoferowania; tapas w ostatnio otwartym rynku z XVII w. w dzielnicy Born oraz surowe piękno katedry morskiej to dopiero aperitif do odkrycia sekretów tej fascynującej metropolii.

birds 815313 1920costa brava 838619 1920calella 815315 1920

Średniowieczna atmosfera inspirująca filmowców emanuje z centrum Girony, gdzie czuć jeszcze ducha wielokulturowego miasta z XII wieku którego spoleczność została zlikwidowana przez inkwizycję. Z dwukilometrowej ścieżki prowadzącej grzbietem średniowiecznych obwarowań delektujemy się widokiem miasta u naszych stóp, a horyzont dekorują majestatyczne Pireneje zapraszające do pieszych wędrówek lub narciarskich szaleństw.
Jeśli jeszcze masz apetyt na więcej w zanadrzu oferujemy szlak klasztorów cysterskich nietkniętych przez upływ czasu ...
Katalonia zaprasza w odwiedziny o każdej porze roku ze względu na bogactwo lokalnych świąt i ewentów oraz nieustannie łagodny klimat.

WP 20151029 18 12 06 ProWP 20151101 14 29 26 Procap de creus 73988 1920

ZAPISY

Prosimy o kontakt pod podanym mailem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.