CENA   ZAPISY

KITE PARADISE

EL YAQUE – ISLA DE MARGARITA


EL YAQUE – DREAM SPO

Na południu Margarity - niewielkiej wyspy na Morzu Karaibskim, położonej zaledwie 34 km od lądu Wenezueli (45 min lotu z Caracas), znajduje się Playa El Yaque. Według Discovery Channel, Playa El Yaque to czwarty najlepszy spot kitesurfingowy na świecie. Sama plaża jest niewielka, ale w El Yaque wiatr i słońce zawsze dopisują. Najlepszy sezon kitesurfingowy trwa tu od stycznia do maja – wówczas inshore wiatr wieje z przeciętną siłą 16-26 węzłów.

Plaża El Yaque posiada pełne zaplecze hotelowo-restauracyjne: kameralne hotele i posady, restauracje przy plaży oferujące najlepsze owoce morza (nieprzeciętnie tanie i pyszne). El Yaque oferuje także typowe karaibskie życie nocne, gdzie mieszanka rytmów od salsy po reagge tworzą niepowtarzalny klimat. Przy brzegu jest płytki 250-metrowy odcinek, doskonały do nauki pływania. Im dalej w morze, tym fale stają się większe, przechodzą od niewielkich choppy w 1,5-metrowe fale. Dla downwinders – tuż obok El Yaque znajduje się kolejna plaża dla początkujących. Jest też laguna del Manguillo, gdzie temperatura wody sięga czasami aż 30°C.
Z wioski rybackiej el Manguillo można zawsze wrócić do El Yaque łódką za 5-10 USD

kite mzolw mplywanie mSPORTY W POBLIZU EL YAQUE

Isla de Coche
Ta wyspa do mały karaibski raj, zamieszkały przez zalednie 5 tys. osób. Z El Yaque można tam dotrzeć w 20 min. łódką lub w 35 min. kitem. Na ogół wiatr jest tam słabszy niż w El Yaque o 5-8 węzłów, ale biały piasek i turkusowe niezwykle płytkie wody tworzą niesamowite otoczenie dla kitesurferów i idealne warunki do uprawiania free style

Plaża La Restinga
Ta dzika 19-kilometrowa plaża to doskonały spot dla miłośników wave i jednocześnie największy rezerwat mangrowców w Wenezueli.

Półwysep Araya
Na kontynencie, zaledwie 2 godziny łodzią z El Yaque, znajduje się dziki półwysep Araya. Znajdziecie tu kilkanaście dziewiczych plaż, góry, ale także niesamowite pustynne krajobrazy.


dom mdom mdom m

ZAKWATEROWNIANIE I CENY 

 Orientacyjne ceny zawierają koszt przelotu z Polski na Margaritę i zakwaterowanie:


POSADA EL MOLINO TROPICAL(Bez śniadania)
CENA ZA 8DNI/7NOCY + przeloty już OD 3600PLN
DODATKOWA NOC 75PLN
Ilość pokoi 5 / odległość od plaży 350m.
Dopłata do jednoosbowego pokoju 400PLN
 
HOTEL EL YAQUE PARADISE B&B
CENA ZA 8DNI/7NOCY + przeloty już OD 4200PLN
DODATKOWA NOC 150PLN
Ilość pokoi 32 / Przy samej plaży / restauracja, basen
Dopłata do jednoosbowego pokoju 650PLN
 
HOTEL CALIFORNIA B&B
CENA ZA 8DNI/7NOC + przeloty już OD 4500PLN
DODATKOWA NOC 170PLN
Ilość pokoi 42 / odległość od plaży 50m /restauracja, basen
Dopłata do jednoosbowego pokoju 750PLN

ZAPISY

Prosimy o kontakt pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub numerem telefonu

+48503150921